chillest ریاست جمهوری باشگاه خبرنگاران جوان

chillest: ریاست جمهوری باشگاه خبرنگاران جوان نامزدهای ریاست جمهوری انتخابات رییس جمهور مجله خبری دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم / سردار سلیمانی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمتر از سه ماه دیگر اعلام آخر داعش و حکومت داعشی در این کره خاکی خواهد بود و مراسم خوش حالی پیروزی را در کشور

کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم / سردار سلیمانی

سردار سلیمانی: کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم

عبارات مهم : ایران

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمتر از سه ماه دیگر اعلام آخر داعش و حکومت داعشی در این کره خاکی خواهد بود و مراسم خوش حالی پیروزی را در کشور عزیزمان ایران اسلامی و در همه منطقه اعلام می کنیم.

به گزارش ایرنا، سردار قاسم سلیمانی غروب پنجشنبه در مراسم چهلمین روز شهادت مرتضی حسین پور از شهدای مدافع حرم در گلزار شهدای شهر شلمان شهرستان لنگرود بیان داشت: جوانان مدافع حرم، به میل خود در میدان نبرد با دشمن های اسلام حضور می یابند و حتی عده ای، همسران خود را واسطه قرار می دهند تا بعنوان مدافع حرم، در این میادین حضور داشته باشند.

کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم / سردار سلیمانی

وی سه عامل را باعث کشش جوانان عنوان و خاطرنشان کرد: مهمترین جاذبه ای که جوانان را به سمت خود می کشاند، جاذبه شهادت و حیات ابدی است و این امر ، کاری به فرمان حکومتی ندارد و اگر راه ارزش را نیز ببندیم، راهی جهت خود پیدا می کنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: عامل دوم، عامل انسانی است به این معنا که هنگامی که می بینند شهرها و انسان هایی در محاصره قرار گرفته اند، نمی توانند تحمل کنند و مجاهدانه در میدان حضور می یابند چراکه اگر با این خطر مواجه نشود؛ این خطر ملت، ناموس و کشور ما را نشانه قرار می دهد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمتر از سه ماه دیگر اعلام آخر داعش و حکومت داعشی در این کره خاکی خواهد بود و مراسم خوش حالی پیروزی را در کشور

وی اضافه کرد: یکی از دلایلی که جهت کمک به ملت های سوریه و عراق وارد عمل شده است ایم، این است که این مهم، از طریق دیپلماسی ممکن نیست یعنی میخ دیپلماسی با هیچ چکشی بر این مسئله فرو نمی رود و نمی توان این عنوان را حل کرد.

سردار سلیمانی افزود: هنگامی که منطق طرف برابر این است که شیعه واجب القتل هست، امکانی جهت دیپلماسی وجود ندارد لیکن اینها حتی جهت حملات انتحاری در مساجد برنامه ریزی می کند و در این صورت، تنها راه مقابله، جهاد است.

وی اضافه کرد: دشمن همه هدفش، خشکاندن دین مبین اسلام، از بین بردن استقلال مسلمانان و تصرف سرزمین های اسلامی است.

کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم / سردار سلیمانی

سردار سلیمانی این پرسش را مطرح کرد که آیا کسی می تواند با دیپلماسی، فلسطین را به فلسطینیان برگرداند؟ و پاسخ داد: اینجا راهی جز فداکاری و جهاد و ایستادگی نمی ماند، هرچند ثروت عامل مهمی در هر جامعه و عامل قدرت هست، ولی عامل پیروزی نیست، بلکه عامل مهم پیروزی دو عنصر رهبری و انسان های فداکار است.

وی ادامه داد: اگر ملتی فاقد رهبری هوشمند ، حکیم ، بصیر و متقی بود؛ آن ملت شکست می خورد، باید توجه کنیم که آیا بیداری اسلامی در کشورهای مثل مصر ، تونس و لیبی پیروز نشد؟ دلیلش این است که ملت ها فاقد رهبری بصیر بودند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمتر از سه ماه دیگر اعلام آخر داعش و حکومت داعشی در این کره خاکی خواهد بود و مراسم خوش حالی پیروزی را در کشور

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به شکست های متعدد آمریکا در منطقه ما اضافه کرد: علت مهم پیشرفت عظیمی که کشور عزیزمان ایران را به قطب عالم اسلام تبدیل کرده، رهبری هست؛ عامل دوم نیز انسان های فداکاری هستند که همپا و همراه با رهبری، گام بر می دارند.

سردار سلیمانی گفت: نخبه ها ، بازیگران و صورت های معروف ، نویسندگان، استادان دانشگاه ها و مسئولان کشوری باید این فرهنگ ایثار و فداکاری را مورد توجه قرار دهند، باید بدانیم چه بذری در جامعه می کاریم و چه جوانانی در دانشگاه ها تربیت می کنیم و مورد نیاز است این روحیه و فرهنگ شهادت را در جامعه ترویج کنیم.

کمتر از سه ماه دیگر مراسم خوش حالی پیروزی آخر عمر داعش را اعلام می کنیم / سردار سلیمانی

وی این فرهنگ را نجات بخش کشور دانست و افزود: پیروزمندترین انسان در دنیا ، شهید است آیا که نخستین اقدامش دفع خطر از این ملت است و در این راه ، با نثار جان خود فداکاری می کند ضمن اینکه ترویج دوستی نیز باید به عنوان دومین اصل مهم مورد توجه باشد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: بسیاری تصور می کردند این جنگ، به جنگ شیعه و سنی تبدیل می شود ولی می بینیم که امروز وحدت و اتحاد و دوستی بین تشیع و تسنن، از هر زمانی زیاد است چون خون جوانان شیعه، جهت دفاع از نوامیس اهل سنت ریخته شده است و می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر جوانان شیعه از افغانستان و کشور عزیزمان ایران به کمک مردم حلب نرفته بودند، ساکنان این شهر در زیر تیغ های داعش ذبح می شدند و این، یک واقعیت غیر قابل انکار است.

فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: امروز اعتماد به کشور عزیزمان ایران و اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی، در طول تاریخ بی نظیر است و چنین چیزی سابقه ندارد؛ ملت ها و دولت ها به ایران، بالاترین سطح اعتماد را دارند چون کشور عزیزمان ایران توانست ناجی ملت های متعددی باشد و هیچ کشوری هم نمی تواند در این پیروزی، با ملت کشور عزیزمان ایران مسابقه کند.

سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به شهید مرتضی حسین پور از شهدای گیلانی مدافع حرم گفت: این شهید بزرگوار، سند افتخاری جهت استان گیلان هست؛ اگر به این عوامل توجه کنیم، برهمه پرسشها ، مشکل ها و توطئه ها فائق می آییم.

وی با یادآوری خبر خود به مناسبت شهادت شهید حججی گفت: در این خبر وعده دادم که انتقام می گیریم، کمتر از سه ماه دیگر اعلام آخر داعش و حکومت داعشی در این کره خاکی خواهد بود.

سردار سلیمانی افزود: ما ضربات خود را قاطعانه و بدون وقفه، به پیکره این غده سرطانی که ساخته آمریکا و رژیم صهیونیستی هست، وارد خواهیم کرد و این مراسم خوش حالی پیروزی را در کشور عزیزمان ایران اسلامی و در همه منطقه اعلام می کنیم.

وی یادآور شد: هیچ ملت و دولتی جز عراق، سوریه، لبنان، مبارزان جبهه مقاومت و جوانان غیور مجاهدی که از مناطق گوناگون آمدند، نمی توانند ادعای ریشه کنی داعش را اعلام کنند چراکه دولت هایی که خود، داعش را تاسیس و از آن حمایت کرده و می کنند، نمی توانند مدعی نابود کردن داعش باشد.

مراسم چهلمین روز شهادت مرتضی حسین پور از شهدای مدافع حرم در گلزار شهدای شهر شلمان شهرستان لنگرود واقع در شرق استان گیلان با حضور چشمگیر اقشار متفاوت مردم برگزار شد.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | پیروزی | جوانان | پیروزی | انقلاب اسلامی | بیداری اسلامی | سردار سلیمانی | سردار قاسم سلیمانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog